PANELDOOR, czyli wypełnienia przyszłości

Jak wiadomo drzwi są wizytówka każdego domu. Nic nie daje takiego efektu jak odpowiednio dobrane drzwi. Nadają estetyki, świeżości oraz dają poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu na długie lata.
Dlaczego się tak dzieje i co wpływa na komfort odpowiednio dobranych drzwi? Na pewno wypełnienia, na przykład te, które oferuje ekskluzywna, młoda, prężnie działająca marka PANELDOOR. Dlaczego wybierając serię wypełnień PANELDOOR mają Państwo gwarancję sukcesu? Taki wybór to przede wszystkim wybór jakości i pełnego profesjonalizmu. Nie bez powodu w ofercie firmy znajduje się SERIA PRESTIŻ.

Seria Prestiż dla wymagających

SERIA PRESTIŻ to wypełnienie drzwiowe wykonane na bazie płyt aluminiowych, przeznaczone przede wszystkim do stolarki aluminiowej ale również PVC. Warto podkreślić, że wypełnienia SERII PRESTIŻ mogą być wykonane jako wypełnienia wsadowe, jednostronnie nakładkowe i dwustronnie nakładkowe. Intrasje ze stali szlachetnej oraz aplikacje lakierowane pod kolor drewnopodobny tzw. DECORAL, zlicowane z powierzchnią wypełnienia. W SERII PRESTIŻ możemy modyfikować wzory według własnych upodobań.

Seria Nowoczesność dla innowacyjnych

Kolejną ekskluzywną serią wypełnień firmy PANELDOOR jest SERIA NOWOCZESNOŚĆ. Jest to seria, w której wypełnienia produkowane są z różnych materiałów w zależności od zastosowanej stolarki drzwiowej. SERIA NOWOCZESNOŚĆ charakteryzuje się różnorodnością i dowolnością wykonywania wzorów. Wypełnienia z tej serii można wykonać jako wypełnienia wsadowe, jednostronnie nakładkowe i dwustronnie nakładkowe. Jest to więc bardzo duże udogodnienie dla każdego Klienta.

Seria klasyka dla tradycyjnych

Dla tych osób, które lubią klasyczne rozwiązania firma PANELDOOR oferuje SERIĘ KLASYKA. Jest to seria, która nigdy nie wychodzi z mody. Stosowane ramki ornamentowe i kasty są produkowane z masy poliestrowej, która jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Ramki lakierowane pod dostępną, bogatą kolorystykę. W serii klasyka w wielu wzorach można zastosować witraże, które wykonywane są własnoręcznie w naszej firmie. W związku z tym, że każdy Klient wybierając dla siebie odpowiednie, wymarzone drzwi zwraca uwagę na kolor, firma PANELDOOR zadbała także o tą kwestię. PANELDOOR oferuję zróżnicowaną, bogatą ofertę dotyczącą koloru, pochwytów, szkła, wypełnień nakładkowych, wsadowych.

Więcej informacji na temat firmy oraz oferty znajduje się na stronie internetowej firmy: www.paneldoor.pl