Roto Patio Inowa przebojem zdobyła polski rynek

Moda na drzwi przesuwne związana jest z potrzebą efektywnego wykorzystania przestrzeni, jednocześnie przesuwne drzwi w pełnej wysokości od podłogi do sufitu – pozwalają doświetlić wnętrza, zwiększyć wrażenie przestronności. Zdaniem ekspertów Roto takie drzwi doskonale sprawdzają się w budynkach jednorodzinnych oraz mieszkaniach.

Jedną z najważniejszych tegorocznych nowości były wieloformatowe drzwi tarasowe odstawno-przesuwne  o wysokiej izolacyjności Smart Slide firmy Aluplast  stworzone z systemem okuć Roto Patio Inowa. Jak podkreślają producenci inteligentny system Roto jest obecnie najciekawszą alternatywą dla tradycyjnych systemów HS, wyróżniającą się szczelnością, intuicyjnością obsługi i konkurencyjną ceną. To również ciekawa alternatywa dla tradycyjnych systemów HS, zapewniających wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Odstawno-przesuwne drzwi tarasowe Smart Slide z okuciami Roto Patio Inowa mają  w swojej  ofercie firmy Eko-Okna, AdamS oraz Mirox.

Eko-Okna – odbiorcy zachwyceni systemem przesuwnym Roto Partio Inowa

 „Drzwi Smart Slide  z okuciami Roto Patio Inowa to innowacyjne drzwi przesuwne. Do oferty wprowadziliśmy je w 2019r., a już pierwsze zamówienia zostały zrealizowane. Naszym Klientom podoba się innowacyjne rozwiązanie, jakim jest ruch zamykający w poprzek profilu ościeżnicy. Aby uzyskać wysoki współczynnik termoizolacji i izolacji akustycznej oraz zapewnić maksymalny komfort firma dodatkowo zastosowała w drzwiach uszczelki TPE”– mówi Paulina Krupińska, specjalista ds. PR Eko-Okna.

AdamS – nowa generacja drzwi tarasowych

Zdaniem mrągowskiego producenta drzwi Smart Slide z okuciami Roto Patio Inowa tworzą nową generację drzwi tarasowych przesuwnych typu PSK/Patio. „Innowacyjny mechanizm zamykania pozwala na prostą i intuicyjną obsługę, zbliżoną do rozwiązań stosowanych w drzwiach unoszono -przesuwnych typu HST. Specjalistyczne okucia okienne Roto-Patio Inowa sprawiają, że zamykanie drzwi jest dziecinnie proste i lekkie. Drzwi tarasowe dostępne są w szerokiej gamie oklein, pozwalających na dostosowanie do każdego typu wnętrza. Obecnie mamy wiele przygotowanych ofert i wycen i pierwszą sprzedaż” – mówi Adam Pędzich, prezes firmy AdamS.

Mirox- ciepłe, ciche i łatwe w obsłudze

W naszej ofercie mamy drzwi przesuwne Smart Slide z okuciami Roto Patio Inowa, które spodobały się szerokiej grupie odbiorców. Super szczelne drzwi tarasowe pozytywnie przeszły badania uzyskując bardzo dobre wyniki w zakresie przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru oraz wodoszczelność i są dostępne w sprzedaży. „Inwestorzy budujący dom coraz częściej decydują się na duże przeszklenia, które są w stanie zapewnić doskonałą izolacyjność przegrody. Z myślą o nich wprowadziliśmy do oferty drzwi odstawno-przesuwne. Wyróżniają się one dużą powierzchnią i doskonałymi parametrami. Jednocześnie są bardzo ciche i łatwe w obsłudze” – mówi Joanna Kruszyńska, zastępca prezesa w firmie Mirox.

Obejrzyj film:

Więcej informacji na temat okuć : https://ftt.roto-frank.com/pl/produkty/widok-produktu/detail/roto-patio-inowa/