Perfect Haus czyli doświadczenie i pasja, zaangażowanie to fundamenty każdej firmy

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, pasja oraz dążenie do celu sprawiły, że Pani Amelia Meller, właścicielka firmy Perfect House, Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi, postanowiła iść za ciosem i wspólnie z mężem założyć salon okien i drzwi, który cieszy się ogromną renomą w województwie pomorskim.

Prefect haus rekomendowany salonPani Amelio, kilka słów na temat powstania salonu okien i drzwi Perfect House. Skąd pomysł na powstanie firmy? Co się do tego przyczyniło?
Początki firmy, miały już swój zarys w 2009 r. na terenie Warszawy. Wraz z mężem, doszliśmy do wniosku, iż posiadamy wystarczającą wiedzę oraz umiejętności, aby zapoczątkować nowy etap w naszym życiu, czyli otworzenie własnej działalności. Miałam wtedy 5 – letnie doświadczenie w branży stolarki otworowej, ponieważ przez 5 lat pracowałam w salonie okien i drzwi jako handlowiec (okna, drzwi, rolety, meble). Mój mąż wtedy zajmował się kierowaniem ekipami monterskimi na terenie Poznania i Warszawy. A nazwa Perfect House to przecież idealny dom.

Pani Amelio, jakie produkty oferujecie Państwo swoim Klientom? Z jakimi dostawcami współpracujecie i na co zwracacie uwagę przy wyborze dostawcy okien, drzwi, bram, rolet, etc.?
Wyróżniającym się produktem jakim możemy się pochwalić i zaoferować naszym Klientom jest komplet stolarki firmy KRISPOL, czyli bramy, okna, rolety, drzwi. A także okna dachowe firmy VELUX, parapety firmy MEDOS, drzwi wejściowe, stalowe firmy GERDA, drzwi pokojowe takich firm jak DRE, PORTA, POL-SKONE, ERKADO, osłony okienne firmy DEKORAMA. Warto podkreślić, że wybierając dostawców poszczególnych produktów, szczególną uwagę zwracamy na jakość produktów, terminowość dostaw i jakość obsługi.

Pani Amelio, jakie jest motto Państwa firmy?
Doświadczenie, pasja i zaangażowanie to fundamenty firmy, a za cel stawiamy zadowolenie Klienta.

Czym wyróżniacie się Państwo na tle innych konkurencyjnych salonów okien i drzwi?
Myślę, że Klienci często postrzegają nas jako jeden z najlepszych salonów w regionie, ponieważ jesteśmy terminową oraz rzetelną firmą z bardzo dużym doświadczeniem, nie bojącą się nietypowych zleceń. Warto podkreślić, że na terenie Bytowa możemy pochwalić się największym salonem z ekspozycją wszystkich produktów takich jak: bramy, okna, rolety, drzwi, parapety. Wyszkolenie i doświadczenie pracowników to także nasz ogromny plus. Dodatkowo elastyczny czas pracy, dostosowany do potrzeb Klienta. Aby w pełni zadowolić naszych Klientów, wysyłamy również pracowników na szkolenia i kursy, w celu podniesienia ich kompetencji. Tylko w taki sposób możemy sprostać oczekiwaniom Klientów.

Pani Amelio, jak postrzegacie Państwo swoją firmę za 10 lat pod kątem rozwoju? Planujecie Państwo inwestycje, poszerzenie załogi, kolejny lub jeszcze większy salon?
W ostatnim czasie otworzyliśmy drugi salon na terenie Kościerzyny, który także został uzupełniony o całą ekspozycję (bramy, okna, rolety, drzwi). W najbliższym czasie planuje zatrudnić kolejnych pracowników, aby uzupełnić załogę.

Pani Amelio dziękuję serdecznie i życzę Państwu kolejnych sukcesów w rozwoju firmy Perfect House
 Dziękuję bardzo.

Rekomendowany salon Stolarki Perfect Haus z Bytowa

Więcej informacji o ofercie firmy na stronie: www.perfecthouse.krishome.pl