Salony stolarki – rekomendowane i rozwojowe

Czasy się zmieniły. Żeby skutecznie sprzedać, nie wystarczy mieć dobrego produktu czy niskich cen. Świadomy klient zwraca uwagę na wizerunek firmy, na pozycję marki w branży. Zwraca też uwagę na certyfikaty, rekomendacje. Doskonale wiedzą o tym firmy pewne swojej pozycji, laureaci II edycji Rekomendowanych Salonów Stolarki w 2016r. Należą do nich:

  • F.U.H. Adrian Bednarek – Okna Bednarek ul. Kanałowa 17, Poznań
  • GRUPA CEZAB CZWORDON, NIEMIEC, WOŁOWICZ SP.J .ul. Wrocławska 69, Ostrów Wielkopolski
  • MULTIKO S.C. Mazańcowice 57, Bielsko-Biała
  • MULTIKO S.C. ul. Piłsudskiego 50, Sosnowiec
  • BUDOMAR Renata Matynia ul. Czapliniecka 120A, Bełchatów
  • PPHU SOLO Marcin Sobota ul. Przemysłowa 14, Rzeszów
  • VIDOK Sp.z.o.o. Rudna Mała 75, Mrowla

Patronat nad  Programem Rekomendowane Salony Stolarki w 2016r. objęły firmy VIAVAC oraz Stropex.

ViavacFirma VIAVAC dostarcza szeroką gamę specjalistycznych urządzeń podciśnieniowych, między innymi chwytaki do szyb, tym samym oferując najlepsze rozwiązanie do montażu różnego rodzaju szkła. Dzięki naszym przyssawkom montaż fasad staje się łatwy i bezpieczny. Wynajem przyssawek to idealne rozwiązanie dla montażystów, którzy chcą, aby ich prace przebiegały szybko i bezpiecznie.  Zespół VIAVAC potrafi sprostać najtrudniejszym wymogom i realizować najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia montażu. Nasze doświadczenie pomaga w wyborze odpowiedniego sprzętu dla Państwa projektu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Więcej informacji o firmie na stronie http://www.viavac.com.

logo StropexENRGOOSZCZĘDNY MONTAŻ OKNA (EMO) to rozwiązanie firmy Stropex z Pleszewa dedykowane szczególnie dla domów energooszczędnych. Doskonałe właściwości izolacyjne, spełniające wymagania ciepłego montażu okien nawet w domach pasywnych. Systemy EMO dzielimy na zestaw listwowy „termo-PROFIL”, zestaw listwowo-ramowy i zestaw ramowy. Więcej informacji na stronie http://stropex.pl/oferta/energooszczedny-montaz-okien

 Rekomendowane Salony Stolarki to punkty sprzedaży okien, drzwi, bram garażowych czy rolet, które zostały pozytywnie zweryfikowane w programie konsumenckim. Sprzedaż stolarki wymaga wiedzy, umiejętności, doświadczenia, tak samo montaż i serwis. Coraz trudniej znaleźć w Polsce fachowców godnych polecenia, coraz trudniej znaleźć doradców, którzy będą wsłuchiwali się w potrzeby klientów, którzy obiektywnie przedstawią możliwości i kompleksową ofertę. Pracownicy i właściciele tych punktów sprzedaży, które zostały wyróżnione spełnią oczekiwania wymagającego konsumenta, a produkty i usługi tam zakupione będą najwyższej jakości i funkcjonalności. Stolarka VIP rekomenduje to co jest dzisiaj na rynku najlepsze, rekomenduje salony, które są tego warte i serdecznie je Państwu poleca.

Zapraszamy do sprawdzenia salonu w swoim mieście: new.salonystolarki.pl/firmy